Як вибрати корм для котів корисні поради

Як вибрати корм для котів: корисні поради

Сухий чи вологий? Економ чи суперпреміум? З куркою чи тунцем? Серед безлічі кормів хазяїн кішки повинен обрати оптимальний – той, що задовольняє потреби тварини у поживних речовинах. Ключовим орієнтиром є якість, Www.Geomiso.Community яка тісно пов’язана з ціною. 

Дорожчі корми http://epid1.gcgie.ru/community/profile/neillatimer301/ містять натуральні компоненти, збагачені вітамінами, мікроелементами, жирними кислотами. Відрізняються між собою продукти для повсякденного використання та лікувальні. Купуючи корм для котів, треба зважати на стан здоров’я пухнастого улюбленця, його вік та ступінь активності, вподобання щодо окремих складових. 

Який корм для котів найкращий 

За критерієм якості корми поділяються на чотири класи. Чим вище клас, тим більше натуральних продуктів міститься у суміші, тим більш збалансованим є раціон: 

За призначенням розрізняють корми повсякденні, https://nursepilotmakalak.com/community/profile/taylahperales0/ спеціалізовані та лікувальні. Повсякденні використовуються як основа раціону на кожен день. Спеціалізовані призначені для тварин з особливими потребами: стерилізованих, кошенят, літніх, для представників певних порід. Лікувальні призначаються під час медичної терапії або після неї для відновлення роботи внутрішніх органів. 

 

 

Якому корму віддати перевагу: сухому чи вологому 

Готовий раціон – гранульований, у вигляді паштету чи шматочків – відрізняється від «натуралки» вмістом всіх необхідних речовин. Тобто хазяїну тварини не треба піклуватися про корисні добавки. З цієї точки зору сухий та вологий корми нічим не відрізняються. У двох кормів однієї цінової категорії – ідентичний склад, різниця лише у кількості вологи: 

Відрізняються сухі та вологі корми також умовами зберігання. Відкрита упаковка гранул зберігається до місяця. Зміст відкритої консерви чи пауча треба використати протягом доби. 

Популярні корми для котів 

До списку найпопулярніших кормів потрапляють раціони з середньою ціною та високою якістю. Найчастіше купують корми преміум та суперпреміум класів. Раціони холістик – найбільш рекомендовані, www.mylifecounsellinguk.com але й найдорожчі за ціною. До найпопулярніших кормів помірною вартості належать: 

При годуванні хвостатого улюбленця важливо дотримуватися норм споживання корму, gsmcpodcast.com вказаних на упаковці.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *