Віктор Ляшко: Робимо все, щоб восени локдауну не було, але цього не виключаємо

https://queenlager.com/%d1%85%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%ba%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bb%d1%8f%d1%94-%d0%b2-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%96-%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%ba/ – https://queenlager.com/%d1%85%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%ba%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%ba%d0%b8-%d0%b7%d0%b0%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bb%d1%8f%d1%94-%d0%b2-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%96-%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%ba/.

Free vector new year 2023 celebration instagram posts collection А що з приватними закладами? Ми із закладами уклали договір, але вони отримали відтермінування виконання цієї вимоги до 1 жовтня. Ми зараз внесли зміни до постанови Кабінету міністрів, яка регулювала правила видачі міжнародного сертифікату. Підготовлений законопроект зміни до законодавства, в якому визначено, що оплату праці в державних і комунальних закладах охорони здоров’я буде встановлено не менше, ніж 20 тисяч грн і 13,5 тисяч грн . Більш детальний аналіз ситуації в закладах Києва – в нашому тексті. Там частково були передбачені кошти на будівельно-монтажні роботи, більшість коштів – на закупівлю інноваційного обладнання, щоб у нашому “Охматдиті” рятували українських дітей. Є одна серйозна річ, яка зараз заважає приватним закладам більш активно долучатися до реформи – це неможливість вакцинувати дітей вакцинами, які закуповує держава. Прогнозна кількість декларацій встановлюється як 1/2 суми добутків лімітів лікарів відповідно до їх спеціальності та кількості лікарів у цього надавача медичних послуг. Але потрібен час для того, щоб і поведінка надавача послуг, тобто лікарні, й поведінка пацієнтів змінилися.

Головна мета – змінити поведінку надавача послуг, змінити поведінку лікарні щодо пацієнта. І саме щодо медичних послуг, які не входять у програму медичних гарантій, може бути введена співоплата – ось наша позиція. Щодо згаданих 83 закладів, то ми зупинили фінансування за пакетами послуг, за якими не були виконані умови. При цьому таке фінансування отримали близько 500 закладів, але вони мали виконати умови НСЗУ. Ми розуміємо, що заклад отримав гроші, вони є на рахунку, але він все одно бере гроші у пацієнта. Знаємо, звідки вони йдуть, але не можемо детально зрозуміти, на які саме послуги, чи підпадають ці послуги під Програму медичних гарантій, чи ні. Тому всі ці заходи повинні бути дуже виваженими. Якщо це пологовий будинок, то повинні бути акушери-гінекологи, анестезіологи, неонатологи і відповідне обладнання. Звісно, що витрати можуть бути різними: якщо хворий просто в стаціонарі, то витрати на його лікування можуть становити 2-10 тис. Якраз тоді, коли це починає працювати, ми й досягаємо результату для пацієнта в лікуванні, навіть для найбідніших сімей, які можуть ці кошти витратити на освіту дітей, покращення побутових умов тощо. Виконали. Ми перевірили, навіть виїжджали на місця.

Що стосується зарплат молодих фахівців, то, на жаль, на сьогоднішній день інтерни не мають достатньо високого рівня доходів, навіть незважаючи на впровадження реформ. На жаль, в нас лікарська практика не ліцензується, як в більшості країн світу, в нас ліцензується заклад охорони здоров’я. Наприклад, у нас є підстави розірвати договір, однак йдеться про заклад охорони здоров’я, який, умовно, є монополістом за тим чи іншим видом медичної допомоги на певній території, тож якщо ми розірвемо з ним договір і припинимо фінансування, постраждають пацієнти. Без такого договору буде неможливо укласти договір із НСЗУ. Працівник реєстратури, медсестра або лікар вводить дані пацієнта в електронну систему, після чого на його мобільний телефон прийде смс із кодом, який потрібно повідомити працівнику медустанови. Якщо пацієнт потребуватиме хіміотерапевтичного, радіологічного лікування або лікування онкогематологічних захворювань, ми оплатимо додатково по одному з цих пакетів. Потім будемо розширюватися. Раніше для отримання цих послуг люди виїжджали або у Туреччину, або у Німеччину. Коли ми говоримо про запровадження правил гри, слід розуміти, що поведінка надавачів послуг змінюється не відразу.

Розпорошення фінансових ресурсів на підтримку малоефективних лікарень з низькою якістю медичних послуг. Оскільки Порядок реалізації програми медичних гарантій на 2022 рік уже опублікований на вебсайті Кабінету Міністрів України, НСЗУ починає приймати від спеціалізованих медичних закладів пропозиції про укладення договорів у 2022 році. Відповідно, у 2021 році ми посилюємо цю вимогу, тому що розуміємо, що багато закладів охорони здоров’я не відповідають вимогам і становлять загрозу для пацієнта. За ці кошти у стаціонарі в 2020 році пролікувалося 250 тис. А гроші ці заклади мають повернути пацієнтові? Аналогічно медсестри у Києві мають зарплати від 7 до 13 тисяч залежно від закладу, санітарки – від 5 до 10 тисяч. По наданню медпослуг для іноземців є загальне правило, яке записано в Конституції України про те, що іноземці, які постійно проживають на території нашої країни і мають відповідний документ на право постійного проживання, мають такі самі права, як і громадяни України. Тому що заклад продовжив працювати так, як звик. Ці показники можуть бути зафіксовані як індикатори якості у протоколах і за потреби бути передбачені самим закладом. Зараз ми бачимо, що заклади починають інформувати своїх власників і депутатів про те, що не можуть виконати цю вимогу, тому кошти на це спрямовують місцеві бюджети. Вже за місяць вони усвідомили, що він їм потрібен.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *