Віктор Ляшко: Робимо все, щоб восени локдауну не було, але цього не виключаємо

The Start of my Legal Career: Past, Present and Future: Survival ... Але стратегічно готуватися до таких спалахів, які у нас були в жовтні 2020-го і в березні 2021 року – це досить тривалий процес і ми будемо до нього готуватися в рамках програми президента “Здорова Україна”. Якщо відмовляє один двигун, другий працює незалежно від нього. Зараз я другий пілот, а командир – завжди пілот із більшим досвідом. Сучасними літаками керує два пілоти – командир і другий пілот. Кожен пілот обов’язково проходить медкомісію раз на рік – ми здаємо аналізи, проходимо огляди різних лікарів, у тому числі стоматолога й окуліста. Багато хто з керівників лікарень був проти реформи в тому числі через її прозорість і відкриту звітність. Це для тих, хто прибуває з Індії, Португалії, Великобританії і Російської Федерації. Це пов’язано з тим, що перерахунок проводився на кількість пацієнтів, які були внесені до електронної системи охорони здоров’я у “ковідний” рік. Відбулися торги, і найближчим часом, до кінця липня, вже буде поставка додаткового секвенатору в Центр громадського здоров’я, вже зараз у нас буде на три місяці розхідних матеріалів для того, щоби ми проводили генетичне секвенування. Ні. Там буде просто відпрацьовуватися модель роботи Нацслужби здоров’я з лікарнями в межах отримання фінансування за надані медпослуги.

amsterdam Але все буде залежати від виду МІС, її функціональних можливостей та специфіки конкретного медзакладу. Якщо вони її підтримують, то оголосимо про цей проект приблизно за місяць. Їжджу на власному авто, на бензин іде орієнтовно 4000 гривень на місяць. Загалом на їжу витрачаю приблизно 3000 гривень на тиждень (12 000 гривень на місяць). За правилами, я не можу летіти понад 12 годин за день і більше 90 годин на місяць. Дозволяється лише двічі на місяць продовжити робочий день на декілька годин, аби закінчити політ у місце призначення. Іноді буває так, що заплановано політ одним екіпажем, а летить інший. Іноді їмо в закладах. Частіше за все ми їмо вдома, намагаємося харчуватися здоровою їжею та готувати самостійно. Це питання розглядаємо. Якщо ми подивимося структуру захворюваності, то діти до 18 років – це 6%, в останній період навіть трохи менше, серед усіх випадків захворювання. В середньому допомога від місцевої влади від усіх доходів медичних закладів становить для первинної медичної допомоги 20,4%, на рівні спеціалізованої медичної допомоги – 13,5% відповідно. На 2022 рік ми працюємо з цією ж Програмою медичних гарантій, яка в нас є, і прибираємо всі ті мінуси, які виявили за ці три місяці. На всі дообстеження лікар-онкологи відправляють своїх пацієнтів по скерування сімейного лікаря.

Подбайте заздалегідь про те, щоб заклади вчасно подали заявки на отримання цих лікарських засобів і могли забезпечити своїх пацієнтів всім необхідним. За всіх цих ситуацій можливо посадити літак неушкодженим. Під час неї інструктор показує, як робити зліт і посадку, на якій висоті вирівнювати літак. Під час них справді відчуваєш драйв. Якщо летіли довше 6 годин – то відпочиваємо подвійний час від тривалості польоту. Найцікавіші моменти польоту – це зліт і посадка. Наприклад, якщо пілот навчався на Boeing 737, homepage він може не знати, як робити зліт і посадку на інших літаках. Пілот може вийти на пенсію раніше за людей інших професій – у 50 років, а може, й у 62, якщо захоче попрацювати довше. Але якщо це не допомагає, доводиться робити оголошення з кабіни пілота. Але це приходить із практикою. Пілот, який спостерігає, тримає зв’язок із диспетчером, а інший спрямовує літак. “НСЗУ працює в інтересах пацієнта і наша мета – це досягнення універсального покриття, коли кожен громадянин, кожен пацієнт, який потребує медичної допомоги, зможе отримати її вчасно, якісно і не зазнавши при цьому катастрофічних витрат. Саме тому для більшості пакетів період, за який ми будемо брати статистику – це період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року. Чи можливо передбачити збереження декларації із закладом на якийсь період час у разі звільнення чи смерті лікаря до перезаключення декларації?

Ліцензії безстрокові, припускають одноразову оплату на весь період використання. У такому випадку весь удар на себе беруть наші бортпровідники. На жаль, молодим фахівцям в цьому випадку доведеться несолодко, але над стимулом для них до 2020 року вже працюють. Ви анонсували, що в липні до України має надійти 2 млн доз Moderna по COVAX від США. Сума завжди залежить від кількості рейсів, тож узимку зазвичай заробляв трохи менше, а влітку більше. Що більше нальоту – то вища пенсія. Але якщо ситуація дискусійна, остаточне рішення ухвалює командир, адже він має більше досвіду. Але якщо стається прикрий випадок: лікарська помилка, смерть пацієнта, якась техногенна аварія – це вже стає предметом розголосу і дає підстави для застосування санкцій до керівника закладу. Крім того, принциповим є те, що в “пілоті” повинна брати участь вся область, тобто всі медзаклади, тому що нам треба бачити всю карту стаціонарів, і як між ними йде клінічний маршрут пацієнта, як він змінюється з запровадженням нової системі фінансування. Також на тренажерах відпрацьовуємо всі аварійні ситуації: відмова двигуна, пожежа двигуна, розгерметизація, небезпечне зближення, екстрене зниження та специфічні відмови систем літака. Держава оплачує практично всі важливі медичні послуги, на які в пацієнта є направлення і які може надати медзаклад, але пацієнти продовжують скаржитись, що послуги все одно платні, що в них вимагають гроші за проведення операцій, за обстеження.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *